شرکت ساختمانی وریج

۳ ماه قبل ۱۲۵ ۰

شرکت وریج در سال 1356 شمسی مطابق با 1977 میلادی ابتدادر اداره ثبت شرکت ها و مالکیتهای صنعتی شهرستان قم به شماره 160 و سپس در سال 1384 شمسی مطابق با 2006 میلادی در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی شهر تهران به شماره 252439 ثبت گردید. مدیریت این شرکت به صورت خصوصی اداره می شود و در زمینه کارهای عمرانی و ساختمانی فعالیت دارد. تیم مدیریتی، فنی و مهندسی شرکت با سابقه دیرینه خود و تجربیات فراوان در زمینه های مختلف امور مرتبط با اساسنامه شرکت خدمات چشمگیری در اقصی نقاط کشور جمهوری اسلامی ایران و هم چنین در کشورهای همسایه ایران به جلوه گاه ظهور رسانیده است.

یکی از مهمترین نکات مورد نظر شرکت ساختمانی وریج برای تحویل متناسب پروژه های در حال انجام، تعمق در ابتدای راه برای شناسائی و دستیابی به برترین استراتژیهای موجود همراه با هدایت راهبردی ایده های ساختمانی کارفرمایان محترم می باشد، با یقین می توان گفت هر چه فرآیند مذکور بهتر انجام پذیرد، همراه با خلاقیت می توان زمان رسیدن به نقطه تحویل و کیفیت آن را رو به تعالی دگرگون ساخت.
از دیگر نکات مورد نظر این مجموعه، طبقه بندی و تعریف کلیه ریسک های موجود برای انجام هر پروژه و انتصاب کادر متخصص برای کاهش هزینه های احتمالی و در نهایت کسب راندمان بالاتر است که اهمیت این موضوع بر صاحبنظران آن پوشیده نیست.
داشتن برنامه زمان بندی با در نظر گرفتن استراتژی های لازم و آمادگی برای هدایت ریسکها و مدیریت بحرانهای ناشی از تغییر شرایط برای هر پروژه که خود میتواند عامل مهمی در کاهش هزینه های بالاسری پروژه ها بوده و در تحویل به موقع کمک شایانی نماید.
شرکت وریج مفتخر است که ورای انگیزه های مادی و سودآوری مالی ، جلب رضایت کارفرمایان و به یادگار گذاشتن برترین سازه های ماندگار تا سر حد توان ساعی است.

 

۰ دیدگاه